«Бушкрафт. Найважливіші навички для виживання в дикій природі» Дейв Кентербері

«Бушкрафт. Найважливіші навички для виживання в дикій природі» Дейв КентерберіНазва: Бушкрафт. Найважливіші навички для виживання в дикій природі
Автор: Дейв Кентербері
Рік видання 2023
Жанри: Спорт, фітнес
ISBN: 9786178277130
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Бушкрафт. Найважливіші навички для виживання в дикій природі» Дейв Кентербері

В книзі “Бушкрафт. Найважливіші навички для виживання в дикій природі” Дейв Кентербері передає ключові поради, які можуть врятувати життя в екстремальних ситуаціях. Автор, власний досвід якого став основою цієї книги, об’єднав унікальні знання та інструменти, необхідні для виживання в дикій природі.

У цьому практичному посібнику ви знайдете поради щодо вибору та пакування рюкзака, орієнтування в місцевості, основ виживання та виготовлення необхідних інструментів. Кентербері передає найважливіші знання про розпалювання вогню, збір їжі та зберігання ресурсів.

А що саме трапиться з вами у дикій природі, як ви зможете використати ці цінні вміння в реальних ситуаціях, ви дізнаєтеся тільки прочитавши цю захоплюючу книгу, що містить у собі важливі знання для мандрівників, любителів пригод та військових, готових до будь-яких викликів природи.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Бушкрафт. Найважливіші навички для виживання в дикій природі» Дейв Кентербері у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Бушкрафт. Найважливіші навички для виживання в дикій природі» Дейв Кентербері

Ua-Book
Додати коментар