“Схуднення без танців із бубном” Віктор Мандзяк

"Схуднення без танців із бубном" Віктор МандзякНазва: Схуднення без танців із бубном
Автор: Віктор Мандзяк
Рік видання 2021
Жанри: Здоров’я і правильне харчування
ISBN: 978-617-7679-97-3
Фрагмент
 
 

Про книгу “Схуднення без танців із бубном” Віктор Мандзяк

У своїй книзі «Схуднення без танців з бубном» відомий професійний фітнес-тренер, фахівець з індивідуальних програм тренування та харчування, популярний блогер Віктор Мандзяк цікаво й дотепно розповідає, як правильно схуднути.

Автор кепкує з головних міфів про «правильне харчування», аналізує всі популярні види дієт, дає слушні поради, пропонує наукові дані, а також надсилає кожному читачеві потужний заряд оптимізму, гумору та бажання бути здоровим і діяти з вірою в себе.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Схуднення без танців із бубном” Віктор Мандзяк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Схуднення без танців із бубном” Віктор Мандзяк

Ua-Book
Додати коментар