«Код ожиріння. Секрети втрати ваги» Джейсон Фанг

«Код ожиріння. Секрети втрати ваги» Джейсон ФангНазва: Код ожиріння. Секрети втрати ваги
Автор: Джейсон Фанг
Рік видання 2016
Жанри: Здоров’я і правильне харчування, Прикладна і науково-популярна література, Спорт, фітнес
ISBN: 978-617-12-8973-4
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Код ожиріння. Секрети втрати ваги» Джейсон Фанг

Зайва вага не завжди є наслідком безконтрольного споживання їжі. Цей міф роками підживлював попит на чарівні таблетки для схуднення та небезпечні низькокалорійні дієти. Ожиріння — це сигнал SOS від нашого організму про багатофакторну хворобу. Діабет 2-го типу, гормональний збій, хвороба нирок, хронічний стрес, спадковість — це лише декілька причин, які здатні провокувати проблеми з зайвогою вагою. Обмеження калорій та важкі тренування — це точно не рішення проблеми зайвої ваги.

Доктор Фанґ, оминаючи незрозумілі наукові поняття та базуючись на біологічних доказах, пояснює справжні причини епідемії ожиріння та діабету. Чому наші спроби запобігти їй були приречені на невдачу, а найважливіше, які прості кроки мають робити люди з проблемами ваги, щоб подолати ожиріння та зберегти здоров’я.

Помилка зменшення калорій та парадокс переїдання
Інтервальне голодування та з чим його їдять
Інсулін, кортизол та інші передвісники ожиріння
Цукор чи цукрозамінники — що насправді робить талію ширшою
Проблеми дитячого ожиріння

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Код ожиріння. Секрети втрати ваги» Джейсон Фанг у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Код ожиріння. Секрети втрати ваги» Джейсон Фанг


Скачати txt Скачати pdf Скачати fb2 Скачати rtf Скачати epub

Читати онлайн книгу українською «Код ожиріння. Секрети втрати ваги» Джейсон Фанг

Ua-Book
Додати коментар