«Морочист» Оскар Бласт

«Морочист» Оскар БластНазва: Морочист
Автор: Оскар Бласт
Рік видання: 2023
Жанри: Бойова фантастика
Читати книгу
 

Про книгу «Морочист» Оскар Бласт

В книзі “Морочист” Оскара Бласта загадкова зустріч з незнайомою дівчиною перевертає життя Кирила, посаджуючи його у середину небезпечної гри великих корпорацій.

Коли Кирила врочисто втягують у складні інтриги й небезпечні події зони “Смарагд”, долі його й загадкової дівчини невідомі. Чоловікові належить не лише рятувати власне життя, але й спробувати визначити істинну природу цієї таємничої співмешканки.

Що приховується за ім’ям цієї дівчини? Хто вона насправді – андроїдка, кіборг, людина чи щось абсолютно непередбачуване? Тільки розкривши сторінки книги “Морочист”, ви дізнаєтеся більше про цю захопливу історію, яка відвертає завісу таємниць, залишаючи читача в очікуванні кожної нової сторінки.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Морочист» Оскар Бласт у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Морочист» Оскар Бласт

Ua-Book
Додати коментар