«Ціна свободи» Влад Вега

«Ціна свободи» Влад ВегаНазва: Ціна свободи
Автор: Влад Вега
Рік видання: 2024
Жанри: Бойова фантастика, ЛітРПГ
Читати книгу
 

Про книгу «Ціна свободи» Влад Вега

Книга “Ціна свободи” Влада Веги – це захоплива історія двох чоловіків, які опиняються в ситуаціях, що кардинально змінюють їхнє життя.

Макс – молодий курсант, який згодився на небезпечний експеримент і виявився у майбутньому, але не у власному тілі. Його місія – виконати завдання у ролі хлюпіка та здобути довіру сина впливового політика. Але разом з основним завданням він стикається з викликом виживання.

Алекс – другий син голови Ради, який завжди стояв у тіні свого старшого брата і мріяв про наукову кар’єру. Проте він змушений зіткнутися з неприємним помічником та виявити, що реальність його життя не така, як він собі уявляв.

У цій книзі ви знайдете напруженість, неймовірні пригоди та важливі відкриття для обох героїв. А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши роман “Ціна свободи” Влада Веги.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Ціна свободи» Влад Вега у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ціна свободи» Влад Вега

Ua-Book
Додати коментар