«Будні феодала – 1» Олег Говда

«Будні феодала - 1» Олег ГовдаНазва: Будні феодала – 1
Автор: Олег Говда
Рік видання: 2024
Жанри: Бойова фантастика, ЛітРПГ, Попаданці
Читати книгу
 

Про книгу «Будні феодала – 1» Олег Говда

Книга “Будні феодала – 1” Олега Говди – це захоплива подорож у світ загадкового перехрестя долі та реальності.

Антон, ні про що не питаний, раптово опиняється у часі та місці, які виглядають як історичний роман. Він змушений пристосовуватися до нової реальності, де середньовіччя поєднується з магією та небезпекою.

Що відбудеться з Антоном у цьому незвичайному світі? Як він знайде своє місце та стане впливовим феодалом? Що його чекає на шляху до влади та впливу? А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цей захопливий роман, де кожен оберт подій наповнений неймовірними пригодами та випробуваннями.

Не пропустіть можливість відкрити для себе цей захоплюючий світ, де кожен крок може визначити долю. Завантажте “Будні феодала – 1” Олега Говди і відчуйте всю напруженість та емоції цієї незабутньої історії.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Будні феодала – 1» Олег Говда у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Будні феодала – 1» Олег Говда

Ua-Book
Додати коментар