«Переплутані життя. Том 2» Олександр Шаравар

«Переплутані життя. Том 2» Олександр ШараварНазва: Переплутані життя. Том 2
Автор: Олександр Шаравар
Рік видання: 2023
Жанри: Бойова фантастика
Читати книгу
 
 

Про книгу «Переплутані життя. Том 2» Олександр Шаравар

В книзі “Переплутані життя. Том 2” Олександра Шаравара розгортається захоплива історія, де Захарій опиняється у складних випробуваннях невідомого світу.

Після пробудження у медичній капсулі Захарій розуміє, що потрапив у полон загадкових ворогів. Час тісно обмежений, а небезпека чатує на кожному кроці. Чи зможе він перехитрити ворогів, розплутати цю інтригуючу павутину подій і врятувати себе та інших від загрози?

А що саме трапиться з головним героєм у цій захопливій подорожі, які загадки та випробування чекають на нього в цьому новому світі, ви дізнаєтеся тільки прочитавши роман “Переплутані життя. Том 2”. Книга запропонує вам захоплюючий коктейль інтриги та небезпеки, залишаючи вас у напрузі, спраглих дізнатися розвиток цієї захопливої історії.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Переплутані життя. Том 2» Олександр Шаравар у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Переплутані життя. Том 2» Олександр Шаравар

Ua-Book
Додати коментар