«Крило метелика (частина 2)» Кіра Леві

«Крило метелика (частина 2)» Кіра ЛевіНазва: Крило метелика (частина 2)
Автор: Кіра Леві
Рік видання: 2024
Жанри: Фентезі, Бойове фентезі, Попаданці
Читати книгу
 

Про книгу «Крило метелика (частина 2)» Кіра Леві

Книга “Крило метелика (частина 2)” Кіри Леві – це захоплююча подорож у часі, де кожен крок може стати вирішальним для виживання.

Представте собі: група людей опинилася в далекому минулому, серед містичних джунглів пізнього льодовикового періоду. Тут, серед мамонтів та печерних левів, де кожен день – це боротьба за виживання, головне – не просто залишитися живим, а залишитися людиною.

Але це не просто історія про виживання у дикій природі. Це історія про те, як залишитися людиною в умовах, коли звичний комфорт і безпека відсутні. Це історія про те, як зіткнутися з власними страхами та пережити випробування, які можуть визначити долю кожного.

А докладніше ви дізнаєтесь, занурившись у сторінки цієї захопливої книги, де кожен оберт подій наповнений напруженням та непередбачуваністю.

Не пропустіть можливість стати частиною цієї неймовірної подорожі. Завантажте “Крило метелика (частина 2)” Кіри Леві і відчуйте на власній шкірі всю магію та напруженість цієї захопливої історії.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Крило метелика (частина 2)» Кіра Леві у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Крило метелика (частина 2)» Кіра Леві

Ua-Book
Додати коментар