«Примхи пристрасті. Історії про книжки та кохання» Маркус Ґассер

«Примхи пристрасті. Історії про книжки та кохання» Маркус ҐассерНазва: Примхи пристрасті. Історії про книжки та кохання
Автор: Маркус Ґассер
Рік видання 2023
Жанри: Філософія, Політологія, Релігія
ISBN: 978-617-553-008-5
Фрагмент
 

Про книгу «Примхи пристрасті. Історії про книжки та кохання» Маркус Ґассер

У захоплюючому творі «Примхи пристрасті. Історії про книжки та кохання» Маркус Ґассер замислюється над запитанням: «Як кохали класики?». Він запрошує своїх читачів на унікальну подорож у світ літературного кохання, де можна пережити миті, коли світ перевертається догори дриґом від щастя або душевного болю. Цей захоплюючий твір розкриває надзвичайну панораму історій про кохання, вибрані зі світової літератури, які не залишать байдужим жодного читача.

Автор проводить нас крізь море почуттів, розповідаючи нам про ті миті, коли письменники відчували полум’яні емоції великого кохання. Він розкриває історії, які відтворюють справжні емоції та переживання літературних героїв. Читачі матимуть змогу пережити кохання разом з героями великих класиків і спостерігати, як вони зустрічають своє щастя або стикаються зі скорботними розлуками.

Цей роман-подорож пропонує нам заглибитися в унікальні моменти кохання, які лежать в основі класичної літератури. Через призму різних епох та культур автор дарує нам можливість побувати поряд з героями таких шедеврів, як “Ромео і Джульєтта”, “Гордість і упередження”, “Анна Кареніна” та багатьох інших.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Примхи пристрасті. Історії про книжки та кохання» Маркус Ґассер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Примхи пристрасті. Історії про книжки та кохання» Маркус Ґассер

Ua-Book
Додати коментар