«Опіум дурнів: нарис про теорії змови» Руді Рейхштадт

«Опіум дурнів: нарис про теорії змови» Руді РейхштадтНазва: Опіум дурнів: нарис про теорії змови
Автор: Руді Рейхштадт
Рік видання 2023
Жанри: Політика, Політологія, Зарубіжна прикладна і науково-популярна
ISBN: 978-966-378-957-6
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Опіум дурнів: нарис про теорії змови» Руді Рейхштадт

В книзі “Опіум дурнів: нарис про теорії змови” Руді Рейхштадт запрошує читача в захопливий світ розкриття та аналізу конспірологічних теорій.

В країну загадок та прихованих правд, автор веде нас крізь лабіринт феномену “теорій змови”, власне осмисленого та розглянутого з позиції політолога Руді Рейхштадта.

В книзі ви дізнаєтеся, які стоять за туманом загадковості та неперевірених тверджень, розкриваючи внутрішню логіку конспірологічного мислення. Які технічні прийоми використовуються у створенні цих “теорій змови”? Якщо ви хочете розібратися у цьому витканому павутинні, книга Руді Рейхштадта – ваш провідник.

А що саме трапиться з читачем ви дізнаєтеся тільки, вглиблюючись у сторінки “Опіум дурнів”. Рейхштадт розглядає конспірологію не лише як феномен, але й як суспільно небезпечну діяльність, що загрожує стабільності та демократії. Книга, адресована політологам, журналістам та широкому колу читачів, стане вашим керівником у світі, де істина часто зазнає нападів від тіньових теорій.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Опіум дурнів: нарис про теорії змови» Руді Рейхштадт у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Опіум дурнів: нарис про теорії змови» Руді Рейхштадт

Ua-Book
Додати коментар