«Криза сучасного світу» Рене Генон

«Криза сучасного світу» Рене ГенонНазва: Криза сучасного світу
Автор: Рене Генон
Рік видання 2023
Жанри: Філософія
ISBN: 978-966-97851-7-6
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Криза сучасного світу» Рене Генон

В книзі “Криза сучасного світу” Рене Ґенон пропонує нам поглиблене поглядання на сучасні проблеми, оглядаючи їх крізь призму традиційного світогляду. З формулою “Зберегти. Сприйняти. Передати” автор відкриває важливий лейтмотив, який змушує задуматися над станом сучасності.

Перед нами стоїть виклик – зберегти цінності, які складають традицію, сприйняти їх в сучасному контексті і передати майбутнім поколінням. Книга є унікальним знайомством із французьким мислителем, чия філософія не тільки залишає свій слід у минулому, але і має великий вплив на сучасну політичну думку.

Читачі дізнаються, як Рене Ґенон справив приголомшливе враження на європейських інтелектуалів і чому його ідеї залишаються актуальними й впливають на сучасне мислення. Ця книга – виклик всім, хто прагне зрозуміти глибину традиційного світогляду та відповісти на виклики нашого часу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Криза сучасного світу» Рене Генон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Криза сучасного світу» Рене Генон

Ua-Book
Додати коментар