«Європеана. Коротка історія двадцятого століття» Патрік Оуржеднік

«Європеана. Коротка історія двадцятого століття» Патрік ОуржеднікНазва: Європеана. Коротка історія двадцятого століття
Автор: Патрік Оуржеднік
Рік видання 2022
Жанри: Історія, Зарубіжна прикладна і науково-популярна
ISBN: 978-966-448-074-8
Фрагмент
 

Про книгу «Європеана. Коротка історія двадцятого століття» Патрік Оуржеднік

Книга “Європеана. Коротка історія двадцятого століття” Патріка Оуржедніка пропонує унікальний погляд на історію Європи у XX столітті. Текст, якому притаманна хаотичність, розкривається перед читачем як набір фактів, випадкових на перший погляд, але вважно відібраних і складено в цікавий композиційний порядок.

“Європеана” – це не просто хронологічний переказ подій, а складний мозаїчний ландшафт, де статистичні дані, символи, концепції, гасла, упередження, оманливі переконання і стереотипи злиті разом з реальністю того часу, доводячи її до абсурду. Книга осягає глибину трагедій, які сталися у цей період, і показує їх вплив на колективну свідомість суспільства.

Автор не боїться проступити в наймоторніші теми, розповідаючи про геноцид, концтабори, винахід бюстгальтера, ляльку Барбі, світові війни та появу інтернету. Він створює непередбачувані зв’язки між цими різноманітними фактами і поняттями, викликаючи у читача нові асоціації та розуміння.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Європеана. Коротка історія двадцятого століття» Патрік Оуржеднік у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Європеана. Коротка історія двадцятого століття» Патрік Оуржеднік

Ua-Book
Додати коментар