“Дороги гурманів. 100 крафтових місць України”

"Дороги гурманів. 100 крафтових місць України" Назва: Дороги гурманів. 100 крафтових місць України
Рік видання 2021
Жанри: Українська освітня література
ISBN: 978-617-7426-27-0
Фрагмент
 
 

Про книгу “Дороги гурманів. 100 крафтових місць України”

До 30-річчя Незалежності з’явиться перший в Україні друкований гастрогід «Дороги гурманів. 100 крафтових місць України». На його сторінках зібрано 100 локальних виробників крафтової продукції: вина, сиру, меду, пива, м’яса, овочів, фруктів, равликів, устриць. Ідеться не просто про ферми чи аграрні господарства, а саме про туристичні об’єкти.

У кожній зі 100 локацій мандрівник може домовитися про екскурсію та дегустацію, познайомитися з фермерами, побачити на власні очі процес виготовлення органічних продуктів.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Дороги гурманів. 100 крафтових місць України” у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Дороги гурманів. 100 крафтових місць України”

Ua-Book
Додати коментар