«Уріж та його духи» Галина Пагутяк

«Уріж та його духи» Галина ПагутякНазва: Уріж та його духи
Автор: Галина Пагутяк
Рік видання 2012
Жанри: Сучасна проза, Українська освітня література
ISBN: 978-966-441-236-7
Фрагмент
 

Про книгу «Уріж та його духи» Галина Пагутяк

Книга “Уріж та його духи” від талановитої письменниці Галини Пагутяк — це захоплива духовна історія, що розгортається в міфологічному часі реального села Уріж. Авторка, яка сама народилась у цьому незвичайному місці, вдається до магічної сили слова, щоб оживити його у своїх творах і розкрити безмежність Всесвіту, що пронизує кожну душу та кожен куточок цього особливого місця.

“Уріж та його духи” перенесуть вас в світ, де реальність зливається з міфом, а проста селянська культура постає в унікальному світлі. Ця книга втілює таємниці і вірування урізького народу, його звичаї та традиції. Ви зануритесь у вирі неповторних подій та зустрінете в живих образах героїв, які переживають внутрішні боротьби, відкриваються для самопізнання і духовного зростання.

Галина Пагутяк, використовуючи витончений мовний стиль і багатство метафор, надає книзі містичного і таємничого настрою. Її слова оживають на сторінках, розкриваючи глибоку рефлексію про життя, природу людської існування та місце людини в цьому світі. Авторка розповідає про магію повсякденного життя, про зв’язок з природою і взаємодію з таємничими силами, що обертаються навколо нас.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Уріж та його духи» Галина Пагутяк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Уріж та його духи» Галина Пагутяк

Ua-Book
Додати коментар