«Скажи мені українською» Тарас Береза

«Скажи мені українською» Тарас БерезаНазва: Скажи мені українською
Автор: Тарас Береза
Рік видання 2023
Жанри: Українська освітня література
ISBN: 9786176297949
Фрагмент
 
 

Про книгу «Скажи мені українською» Тарас Береза

«Скажи мені українською» – це словник правдивої мови, створений з метою повернення розуміння величі та краси української мови. Автор книги, Тарас Береза, вважає, що правильне використання українських слів і висловів є важливим елементом збереження культурної ідентичності нації.

У словнику «Скажи мені українською» автор намагається показати відмінності між правдивою українською мовою та штучними запозиченнями з мови російської. Також книга містить корисні поради щодо вживання питомих українських слів і висловів у побуті та діловому спілкуванні, що сприяє покращенню загального рівня володіння українською мовою.

Українська мова за останні роки зазнала значного впливу інших мов, особливо російської. Запозичення російських слів та висловів українці часто використовують у повсякденному житті та діловому спілкуванні, не замислюючись про їх відмінності від української мови. Автор книги підкреслює, що вживання питомих українських слів є важливим елементом збереження національної ідентичності та культури.

Тарас Береза пропонує у своєму словнику більше 5000 українських слів та висловів з їх правильним написанням та вживанням. Кожне слово супроводжується поясненням, що дає можливість зрозуміти його сенс та правильне використання.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Скажи мені українською» Тарас Береза у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Скажи мені українською» Тарас Береза

Ua-Book
Додати коментар