«Крилата смерть» Говард Лавкрафт

«Крилата смерть» Говард ЛавкрафтНазва: Крилата смерть
Автор: Говард Лавкрафт
Рік видання 2019
Жанри: Класична проза, Література 20 століття, Зарубіжна класика
ISBN: 978-966-03-8808-6
Фрагмент
 

Про книгу «Крилата смерть» Говард Лавкрафт

У захоплюючому оповіданні “Крилата смерть”, написаному Говардом Лавкрафтом у співавторстві з Гейзелом Гілдом у 1933 році, розкривається щоденник вченого-вбивці, який замислив підступну помсту своєму колезі Генрі Муроу. Його ціль — вбити Мура таким чином, щоб самому залишитися непоміченим і безкарним. Дія оповідання відбувається в Південній Африці, що надає йому особливий колорит. Тут зустрічаються незвичайна фауна, невідомі місця, непройдені білою людиною, загадкові смертельні хвороби та жахливі місцеві повір’я.

Ураховуючи ці обставини, головний герой, Томас Слоунвайт, вибирає надзвичайно витончений спосіб помсти — він намагається вбити Мура за допомогою отруйної мухи. Однак злочини не залишаються безкарними, і Слоунвайту доведеться заплатити за свої вчинки. Його чекає не менш витончене покарання.

“Крилата смерть” захоплює читача своєю моторошною атмосферою та загадковим сюжетом. В оповіданні Лавкрафт знову демонструє свою майстерність у створенні жахливих історій, які залишаються в пам’яті надовго. Він майстерно описує Південну Африку як таємниче місце, де справжнє зло може приховуватися під маскою місцевих легенд і вірувань.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Крилата смерть» Говард Лавкрафт у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Крилата смерть» Говард Лавкрафт

Ua-Book
Додати коментар