“Поклик пращурів” Джек Лондон

"Поклик пращурів" Джек ЛондонНазва: Поклик пращурів
Автор: Джек Лондон
Рік видання 2021
Жанри: Класична проза
ISBN: 978-617-7914-07-4
Фрагмент

Про книгу “Поклик пращурів” Джек Лондон

“Поклик пращурів” – це роман Джека Лондона, опублікований в 1903 році. Це історія про Бака, собаку Св. Бернарда, який живе у затишному будиночку в Каліфорнії, але потім стає жертвою крадіжки і буває проданий як собака-візок в Клондайк на Алясці. Там він стикається з нелегким життям собак-візків і дикими псами, що живуть у лісах. Бак швидко відновлює свої природні інстинкти і відчуває внутрішнє покликання до волі.

Автор передає духовну трансформацію головного героя через природу та життя у дикій природі. Лондон відтворює дику красу Аляски та жорстокість життя на ній, де переважає закон сильнішого. Але на тлі цього жорстокого світу він розкриває мужність, відданість та любов собак до людей, а також боротьбу за виживання.

“Поклик пращурів” є одним з найвідоміших творів Лондона і до сьогодні залишається популярною книгою серед читачів різного віку. Ця книга звертається до глибин людської душі, показує, що людина та тварина можуть взаємодіяти та розуміти один одного і що відданість та віра можуть допомогти подолати будь-які труднощі.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Поклик пращурів” Джек Лондон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Поклик пращурів” Джек Лондон

Ua-Book
Додати коментар