«Тисячолітній Миколай. Частина 1. Полювання на хлястики» Павло Загребельний

«Тисячолітній Миколай. Частина 1. Полювання на хлястики» Павло ЗагребельнийНазва: Тисячолітній Миколай. Частина 1. Полювання на хлястики
Автор: Павло Загребельний
Рік видання 2023
Жанри: Класична проза, Українська класика
ISBN: 978-617-551-502-0
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Тисячолітній Миколай. Частина 1. Полювання на хлястики» Павло Загребельний

В книзі “Тисячолітній Миколай. Частина 1. Полювання на хлястики” Павла Загребельного вас чекає захоплююча подорож крізь століття, де головний герой, Миколай, переживає не лише одне життя, а безліч їх. Це науково-фантастичний роман, який розповідає історію чоловіка, що жив від часів князя Володимира до наших днів, перетинаючи грані часу та простору.

Миколай не просто свідок історичних подій, він – їх частина, втілення живого досвіду. Від князівських палат до сучасних міських перепон – ви знайдете відгомін кожної епохи в його довгому житті. Паралельно розгортається доля його брата, який здобуває вершини влади і стає керівником республіки, а все почалося так несподівано.

В кожному розділі книги ховається загадка та таємниця, а докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Тисячолітній Миколай. Частина 1. Полювання на хлястики”. Спробуйте розгадати вузлові моменти історії Миколая, відчуйте його перевтілення та вплив на події. Що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захопливу книгу, яка покличе вас до подорожі часом та простором.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Тисячолітній Миколай. Частина 1. Полювання на хлястики» Павло Загребельний у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тисячолітній Миколай. Частина 1. Полювання на хлястики» Павло Загребельний

Ua-Book
Додати коментар