«Психологія для дівчат» Наталія Зотова

«Психологія для дівчат» Наталія ЗотоваНазва: Психологія для дівчат
Автор: Наталія Зотова
Рік видання 2022
Жанри: Вікова психологія, Дитяча психологія
ISBN: 978-966-429-801-5
Фрагмент
 

Про книгу «Психологія для дівчат» Наталія Зотова

Напевно вже багато українських дівчат встигли ознайомитися із збіркою Наталії Зотової під грифом «Цілком таємно!» — «Книга таємних знань».

Сподіваємось, що відомості про дату народження людини, її ім’я, голос, жести, почерк та багато інших факторів вже допомагають краще зрозуміти іншу особистість, налагодити спілкування. А нове видання серії «Цілком таємно» «Психологія для дівчат» неодмінно має пролити світло юним красуням на особливості власного внутрішнього світу та колежанок-однолітків.

Зокрема це якісне видання із кольоровими ілюстраціями висвітлює такі питання: Як зрозуміти оточення і себе в ньому? Який тип характеру та темпераменту властивий тобі та твоїм друзям? Як стати цікавим співрозмовником та спілкуватися вільно й невимушено? Чи можна навчитися бути добрим другом і навзаєм мати відданих друзів? Що робити, коли хтось для тебе «більше ніж просто друг»? У цій книзі читачі знайдуть не тільки відповіді на подібні питання, а й різноманітні тести та корисні поради від досвідчених психологів.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Психологія для дівчат» Наталія Зотова у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Психологія для дівчат» Наталія Зотова

Ua-Book
Додати коментар