«Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторія Горбунова

«Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторія ГорбуноваНазва: Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?
Автор: Вікторія Горбунова
Рік видання 2016
Жанри: Виховання дітей, Дитяча психологія
ISBN: 978-617-12-1551-1
Фрагмент
 
 

Про книгу «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторія Горбунова

Як батькам знайти хитку рівновагу між турботою про безпеку дитини та гіперопікою, відмовитися від традиційних «виховних залякувань» та покарань за помилки? Як допомогти дитині відчути себе компетентною поряд із батьками та однолітками і розвинути у неї адекватну самооцінку? Як навчити її жити щасливим дитячим життям, а не «переживати» численні тривоги світу дорослих?

Досвідчений дитячий психолог та психотерапевт розповість про небезпеки методик раннього розвитку, проблеми «безпроблемних» відмінників та про те, чому непосидючим шибайголовам так важливо щодня бачити прояви батьківської турботи.

Вікторія Горбунова – психолог та психотерапевт з майже 20-річним досвідом, доктор психологічних наук і мати маленького сина. Попередня книжка «Виховання без нервування» допомог­ла тисячам батьків знайти підхід до дитини.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторія Горбунова у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторія Горбунова

Ua-Book
Додати коментар