«Про жінок. Психологія змін зрілого віку» Наталія Підлісна

«Про жінок. Психологія змін зрілого віку» Наталія ПідліснаНазва: Про жінок. Психологія змін зрілого віку
Автор: Наталія Підлісна
Рік видання 2020
Жанри: Психологія, Вікова психологія
ISBN: 978-617-8257-95-8
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Про жінок. Психологія змін зрілого віку» Наталія Підлісна

В книзі “Про жінок. Психологія змін зрілого віку” Наталія Підлісна розкриває таємниці осіннього періоду в житті жінки, коли вона, наче листя на деревах, зазнає змін, що можуть здатися несподіваними та непередбачуваними. Чи ви колись відчували, що щось пішло не так, у світі навколо вас, і ви самі вже не ті? Чи відчуваєте, що не встигаєте за сучасним ритмом, конфліктуєте з родиною і не розумієте, що сталося?

Психологиня-практик Наталя Підлісна розповідає про особливості вікових змін у жінок, ізгойдуючи вас на хвилях реальних історій та прикладів з її власної практики. Книга не тільки розкриває важливі теми, але й переконує, що страшного в слові “клімакс” немає, а це лише новий етап життя, який може бути цікавим та наповненим.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей посібник, який відкриє перед вами таємниці жіночої психології на зрілому віці. Легкий та зрозумілий текст дозволяє зануритися у світ змін та зрозуміти, що нічого страшного не трапилося, а це лише новий етап самовиявлення і розквіту.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Про жінок. Психологія змін зрілого віку» Наталія Підлісна у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Про жінок. Психологія змін зрілого віку» Наталія Підлісна

Ua-Book
Додати коментар