«Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон

«Острів Скарбів» Роберт Луїс СтівенсонНазва: Острів Скарбів
Автор: Роберт Луїс Стівенсон
Рік видання 1881
Жанри: 🎓 Шкільні підручники, Зарубіжна класика, Книги про пригоди, Зарубіжні пригоди, Історичні пригоди, Морські пригоди
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон

«Острів скарбів» — найвизначніший пригодницький роман талановитого англійського письменника Р. Л. Стівенсона (1850—1894). Таємнича карта, небезпечна експедиція, пірати — в цій історії є все для тих, хто захоплюється неймовірними пригодами. Головний герой роману, юний Джім Хокінс, бере участь у пошуку скарбів, які заховані на відлюдному острові знаменитим капітаном Флінтом. Сміливість і відвага Джіма та його друзів перемагають хитрість і жорстокість одноногого Джона Сільвера й допомагають їм знайти скарб і благополучно повернутися додому. Автор майстерно доводить, що саме такі герої потрібні молоді,а прихильність багатьох поколінь читачів, яка зробила цю книгу класикою світової літератури, тільки підтверджує вдалість такого рецепту пригод.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Цитати з книги «Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон

Человек способен жить везде, куда бы его ни закинуло.

Пятнадцать человек на сундук мертвеца

Йо-хо-хо! И бутылка рому!

Пей, и дьявол тебя доведет до конца

Йо-хо-хо! И бутылка рому!

Через час вы будете смеяться по-иному. А те из вас, кто останется в живых, позавидуют мертвым!

Знаю я вашего брата. Налакаетесь рому – и на виселицу.

Скачати безкоштовно книгу українською «Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон

Ua-Book
Додати коментар