Серія книг «Макс Шнітке»

Серія книг «Макс Шнітке»Автор Сергій Залевський

Хронологія книг
Серія книг “Макс Шнітке” – це захоплююча та незабутня літературна подорож в світ пригод, фантазії та магії. Автор цієї серії, Макс Шнітке, відомий своєю винятковою уявою та здатністю створювати захоплюючі світи, які захоплюють серця молодих та дорослих читачів.

Кожна книга серії “Макс Шнітке” – це окрема історія, повна пригод, загадок та несподіваних поворотів. Головний герой цієї серії – юний дослідник, який виявляє свої незвичайні здібності та опиняється в таємничому світі, де неможливе стає реальністю, а магія переплітається з реальністю. Кожна нова книга в серії розкриває нові загадки та секрети, розширює межі уяви та запрошує читачів на захоплюючий книжковий пригляд.

Одна з особливостей серії “Макс Шнітке” – це багатогранність жанрів, які вона охоплює. Від пригодницької фантастики до магічного реалізму, від детективу до фентезі – ці книги мають в собі елементи різних жанрів, що робить їх унікальними та цікавими для різних захоплених читачів.

Також варто відзначити вишуканий стиль письма Макса Шнітке, який володіє вражаючим майстерністю в описанні своїх персонажів, місць дії та подій. Він здатен створювати живописні образи, які оживають в уяві читачів, та занурюють їх у світ захоплюючих пригод.

Крім того, серія “Макс Шнітке” також вражає своїми несподіваними сюжетними поворотами та заплутаними загадками, які тримають читачів в напрузі до останньої сторінки. Кожна книга розкриває нові таємниці, розплутує зав’язки попередніх томів та ставить нові виклики перед героями.

Серія “Макс Шнітке” також має свою унікальну атмосферу, яка захоплює читачів своїм містичним шармом, таємничістю та дивовижними деталями. Описи магічних світів, дивовижних створінь та загадкових місць дії перенесуть вас в інший розмір, де неможливе стає реальністю.

Крім захоплюючого сюжету та незабутніх образів, серія “Макс Шнітке” також несе в собі важливі життєві відкриття та моральні цінності. Герої серії зіткнуться з важкими рішеннями, вчитимуться довіряти своїм почуттям та розуму, вирішувати моральні дилеми та боротися зі злом. Ці важливі життєві уроки вплетені в кожну книгу серії, роблячи її не тільки захоплюючою пригодою, але й збагачуючим досвідом для читачів.

Кожна книга серії “Макс Шнітке” доступна для читання онлайн та може бути скачана безкоштовно на літературному сайті UA-Book. Це дає можливість широкому колу читачів насолоджуватися цією захоплюючою серією творів, отримувати задоволення від читання та відкривати нові світи фантазії та пригод.


Дехто любить читати окремі книги, а хтось любить, коли історія розтягується на кілька частин. Адже так складно часом розлучатися з улюбленими героями, і хочеться дізнатися, що далі з ними відбуватиметься. Серія книг від улюбленого автора, якою можна насолоджуватися будь-коли та будь-де – що може бути краще? На нашому літературному сайті UA-Book регулярно виходять новинки і ви можете бути першим, хто дізнається, чим закінчиться та чи інша історія, і що літературних персонажів чекає далі. Список книг включає всі частини, що вийшли на даний момент, а тому ви точно нічого не пропустите.

Завдяки нашому літературному порталу ви можете скачати всі книги серії «Макс Шнітке» Сергій Залевський українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в форматах, що підходять для різних електронних пристроїв: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Книги можна читати в дорозі, на обідній перерві, у відпустці або просто в парку під час прогулянки – так приємно поринути у пригоди у будь-яку вільну хвилину. Завдяки правильній хронології книг ви не переплутаєте частини. Зручно також знайти нову серію для себе за своїми уподобаннями – можна шукати за автором або літературним жанром

Зручно також читати онлайн всі частини серії «Макс Шнітке» Сергій Залевський по порядку українською мовою. Достатньо мати гаджет і доступ до інтернету – читати можна на телефоні, планшеті або комп’ютері. Достатньо мати будь-який пристрій і доступ до інтернету – читати можна на телефоні, планшеті або комп’ютері. У будь-якій серії головне – не порушувати порядок книжок, щоб не пропустити щось важливе, не заплутатися у подіях та повною мірою насолодитися талантом та ідеєю автора. Для всіх любителів книжкових серій ми створили всі умови, щоб повною мірою можна було насолодитися творчістю прекрасних авторів та їх кращими літературними шедеврами.

Хронологія серії книг «Макс Шнітке»

1) «Технолог» Сергій Залевський

Ти добре жив на Землі? У тебе була хороша і високооплачувана робота? Тобі подобалося ходити в гори наодинці? Максим був саме таким мешканцем нашої планети, отримуючи задоволення від життя. А потім опритомнів на борту рабовласницького рейдера інопланетян з рабським нашийником — оце удар долі! Довелося прийняти пропозицію, від якої не можна відмовитися: хочеш стати вільним громадянином Співдружності? Попрацюй на нас років п’ятнадцять в забутій порожній зоряній системі.

Мозкові симбіонти, штучний інтелект, бойові дроїди, просунута інопланетна техніка, фантастична місцева медицина, що творить дива, — усе це побачив і відчув на собі наш герой. Але головне: передова технологія отримання знань і професій у цьому світі — все набагато простіше і швидше. Макс приймає рішення стати профі, користуючись такими технологіями, але бажання втекти сильніше…

2) «Громадянин» Сергій Залевський

Технолог Макс втікає від рабовласників в іншу частину простору, де немає поняття рабства. Захопивши невеликий корабель і трохи цінної сировини, він безстрашно вирушає в поодиноку подорож через дикий космос до свободи і нового життя.

Дорогою герой натрапляє на мертвий корабель древньої раси, де отримує таємничий подарунок, цінність якого йому належить ще дізнатися. Досягнувши вільних світів, Макс стає повноправним і забезпеченим громадянином Співдружності. На щастя, тут мешкають такі ж люди, як і він, з тією невеликою різницею, що місцева цивілізація пішла у своєму розвитку на декілька тисячоліть вперед. Технолог уживається в нове суспільство, попутно потрапляючи в різні ситуації, в одній з яких знайомиться зі своєю майбутньою супутницею життя…

3) «Спеціаліст» Сергій Залевський

Макс і його подруга живуть, вчаться, заробляють кредити — загалом, як усі громадяни в Співдружності. Нові знання, новий просунутий космічний корабель — герой розвивається і рухається до нової мети. Не все проходить у нього гладко і просто — місцеве суспільство розважливіше і жорсткіше до пересічних громадян, ніж на Землі. Повсюдне застосування зброї для з’ясування стосунків тут норма — Дикий Захід в космічних масштабах. Несподівано для себе землянин отримує надприродні здібності до операцій з неживою енергією. Зрозумівши, який дар піднесла йому доля, Макс починає розвивати його, що у багатьох випадках рятує йому і його жінці життя. Усе це тільки підштовхує героя до удосконалення нових здібностей…

4) «Найманець» Сергій Залевський

Макс зі своєю нерозлучною супутницею — рудоволосою красунею Юлі — продовжує життя у світах Співдружності. Пара вирушає у тривалу подорож в далекий директорат Корит. Під час перельоту Макс стає власником дивного і загадкового трофея, який насправді виявляється скафом древніх, що контролювали колись цю галактику. А згодом герой розуміє, що отримав у спадок надзвичайно цінні і дуже рідкісні дані про устаткування спеціалізованого корабля зі штучним інтелектом зниклої раси. Нарешті з’явилася можливість долучитися до технологій предків.

5) «Спадкоємець» Сергій Залевський

Опинившись практично у безвихідному становищі, Макс збирається в довге забуття — рішення занурити своє тіло в анабіоз єдино можливе в цій ситуації. Вірогідність, що його тут знайдуть люди, мінімальна і прагне до нуля. Система, в якій він виявився замкнутий без можливості покинути, не має ніякій цінності для Співдружності: ані ресурсів, ані кисневих планет, придатних до заселення. Та і розташована вона далеко від загальноприйнятих маршрутів між Дівелі і Хаманом. Крім того, небагато хто ризикне відвідувати її, оскільки сюди часто прибувають гуманоїдної раси валлінги — ці зеленошкірі головаті коротуни сильно недолюблюють людей і ставляться до них, як до докучливих комах. Після декількох років забуття в стані замороженого шматка м’яса Макс повільно приходить до тями — за його оцінками, це повинно було статися через років тридцять, але становище виявляється набагато неприємнішим.

6) «Колонізатор» Сергій Залевський

Розгорнувши верф, корпорація «М.Ш.Тех» починає своє зростання і розвиток — створення носіїв «ШІ Колонія» справа складна і дорога. Але окрім кредитів, потрібні зародки Колоній, і Макс вирушає на пошуки таких істот в місця битв предків людства і агресора з іншої галактики. Пошуки виявляються дуже успішними, і незабаром флот корпорації різко зростає в кількості і потужності — тепер можна подумати і про кредити, адже будувати велетенські кораблі справа зовсім не дешева. Але можна також подумати і про тих, що вирвав тебе із звичного оточення багато років тому на Землі — можна відвідати рабовласників, спробувати взнати шлях до Землі. Багато чого можна з таким флотом — що вибере Макс і його соратники по корпорації?

Ua-Book
Додати коментар