Серія книг «Сталевий Щур»

Серія книг «Сталевий Щур»Автор Гаррі Гаррісон

Хронологія книг
Серія книг “Сталевий Щур” – це захоплююча пригодницька серія, яка приносить читачам незабутні враження та відкриває їм захоплюючий світ фантастичних пригод.

Головний герой серії – Сталевий Щур, загадковий герой, який володіє надзвичайними здібностями та неперевершеним майстерністю. Він вступає в неймовірні битви, рятуючи світ від ворогів та злодіїв, використовуючи свої унікальні здібності та знання в бойових мистецтвах.

Кожна книга серії “Сталевий Щур” пропонує нові випробування та пригоди для Сталевого Щура, де він зіткнеться з різноманітними ворогами, розкриватиме таємниці та відкриватиме нові світи. Складні сюжетні повороти, несподівані обороти подій та захоплюючі битви тримають читачів на краю своїх сидінь, підтримуючи напруження до кінця кожної книги.

Один з найбільших чар серії “Сталевий Щур” – це розмаїтість персонажів, яких зустрічає Сталевий Щур на своєму шляху. Вони мають власні мотивації, характери та секрети, що роблять кожного з них унікальним та цікавим. Взаємодія між героями та розвиток їхніх відносин додає глибини та емоційного навантаження до сюжету.

Крім захоплюючих пригод та захисту світу, серія “Сталевий Щур” також ставить важливі питання про добро та зло, справедливість та моральність, силу волі та самопожертвою. Читачі мають можливість роздумати про етичні вирішення, змагатися зі Сталевим Щуром в розумових випробуваннях та спостерігати, як він приймає складні рішення, щоб врятувати світ.

Одним з основних привабливостей серії “Сталевий Щур” є також її стиль написання. Автор вміло поєднує динамічні сцени бою зі змістовними роздумами героїв, створюючи витончений баланс між дією та філософією. Мова книг виразна та образна, що дозволяє легко уявити собі світ, в якому відбуваються пригоди Сталевого Щура.

Ще одна велика перевага серії “Сталевий Щур” – це доступність для різних вікових груп читачів. Це може бути чудовим варіантом для молодшої аудиторії, яка цікавиться фантастикою та пригодами, а також для старших шанувальників жанру, які цінують добре створені світи та складні персонажі.

Крім того, серію “Сталевий Щур” можна знайти в різних форматах, включаючи паперові книги, електронні книги, аудіокниги, що надає читачам вибір, як вони бажають насолоджуватися цією захоплюючою історією. Книги також можна знайти на різних літературних ресурсах, що дає можливість читати їх онлайн або скачати безкоштовно на літературному сайті UA-Book.


Дехто любить читати окремі книги, а хтось любить, коли історія розтягується на кілька частин. Адже так складно часом розлучатися з улюбленими героями, і хочеться дізнатися, що далі з ними відбуватиметься. Серія книг від улюбленого автора, якою можна насолоджуватися будь-коли та будь-де – що може бути краще? На нашому літературному сайті UA-Book регулярно виходять новинки і ви можете бути першим, хто дізнається, чим закінчиться та чи інша історія, і що літературних персонажів чекає далі. Список книг включає всі частини, що вийшли на даний момент, а тому ви точно нічого не пропустите.

Завдяки нашому літературному порталу ви можете скачати всі книги серії «Сталевий Щур» Гаррі Гаррісон українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в форматах, що підходять для різних електронних пристроїв: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Книги можна читати в дорозі, на обідній перерві, у відпустці або просто в парку під час прогулянки – так приємно поринути у пригоди у будь-яку вільну хвилину. Завдяки правильній хронології книг ви не переплутаєте частини. Зручно також знайти нову серію для себе за своїми уподобаннями – можна шукати за автором або літературним жанром

Зручно також читати онлайн всі частини серії «Сталевий Щур» Гаррі Гаррісон по порядку українською мовою. Достатньо мати гаджет і доступ до інтернету – читати можна на телефоні, планшеті або комп’ютері. Достатньо мати будь-який пристрій і доступ до інтернету – читати можна на телефоні, планшеті або комп’ютері. У будь-якій серії головне – не порушувати порядок книжок, щоб не пропустити щось важливе, не заплутатися у подіях та повною мірою насолодитися талантом та ідеєю автора. Для всіх любителів книжкових серій ми створили всі умови, щоб повною мірою можна було насолодитися творчістю прекрасних авторів та їх кращими літературними шедеврами.

Хронологія серії книг «Сталевий Щур»

1) «Народження Сталевого Щура. Книга 1» Гаррі Гаррісон

З дитинства Джеймс Болівар ді Ґріз розумів, що відрізняється від інших. Йому нудно жити на провінційній планеті та вирощувати свинобразів! Далекий космос та великі гроші – ось що вабить його. Почавши тренуватися на крадіжках цукерок у магазинах, він розробляє дедалі новіші способи пограбування банків. Але щоб іти далі, йому потрібно знайти справжнього наставника. Для цього хлопець вирушає… у тюрму. Дурний план, скажете ви? І будете праві! Але скоро вся галактика дізнається про невловного крадія на прізвисько Сталевий Щур!

2) «Сталевий Щур іде до армії. Книга 2» Гаррі Гаррісон

Джим ді Ґріз, він же Сталевий Щур, бачив та пережив чимало: рабство на чужій планеті, втрату товариша та наставника. Втім, Сталевий Щур не чекав, що перед ним замаячить перспектива армії. Кілька невдалих спроб ухилитися від призову, втеча, фальшиві документи і — вуаля — «you’re in the army now». Халепа? Аж ніяк. Тепер Джим має шанс повернути генералові Зеннору всі борги. Цей галактичний злочинець повинен відповісти за смерть наставника Джима. Проте Зеннор готує хитрий і ниций план: захоплення планети Хоєцький та винищення всіх незгодних. І Сталевий Щур тут не зарадить. Бо він у армії. Але в якій саме?.. Часом не в тій, яка може рушити проти власного командира?

3) «Сталевий Щур. Книга 3» Гаррі Гаррісон

Джеймс Болівар ді Ґріз — шахрай і авантюрист, кожна оборудка якого — справжній витвір мистецтва і можливість розважитися. Та під час чергової «розваги» усе раптом летить шкереберть. Джима заарештовує Загін Спеціального Призначення — організація, яку очолює легендарний Гарольд Петерс Інскіпп. Джим стає одним зі спецпризначенців і починає навчатися у секретному штабі Спецзагону. Випадкова знахідка, на яку Джим натрапляє в архівах штабу, кидає Сталевого Щура в осердя небезпечної гри. Готується масштабна галактична афера з викраденням зорельота. І вперше до такої карколомної оборудки не причетний ді Ґріз. Здається, у галактиці з’явився новий Сталевий Щур…

Ua-Book
Додати коментар