Серія книг «Темна вежа»

Серія книг «Темна вежа»Автор Стівен Кінг

Хронологія книг
“Темна вежа” – це захоплююча серія книг від визнаного майстра жахів Стівена Кінга. Ця серія розповідає про незабутню подорож героїв через світи, сповнені магії, таємниць і небезпек.

Головний герой серії – Роланд Дешейн, відданий стрілець, який мандрує вздовж “Темної вежі”, загадкової споруди, що з’єднує всі світи разом. Разом з ним у подорожі приєднуються різні спутники – відважний ковбой Джейк, відповідальна лікарка Сьюзенна, моторошна чарівниця Одетта та інші цікаві персонажі, кожен зі своєю власною історією та мотивацією.

Серія “Темна вежа” несе на собі марку непередбачуваності, відмінної сюжетної лінії та вражаючого світу, створеного Кінгом. Він змайстрував унікальний мікс різних жанрів, від фентезі та наукової фантастики до жаху та пригод, забезпечуючи читачам незабутній досвід.

Через сторінки цієї серії відбувається справжня епічна подорож, сповнена битв, загадкових тварин, дружби та відчуття втрати. Герої зіткнуться зі своїми внутрішніми демонами, стикнуться зі злом у найжахливіших формах та будуть змушені приймати складні рішення, які вплинуть на долю всього світу.

Описи дивовижних місць, які перетинає Роланд, та багатофакторні переплетення персонажів роблять серію “Темна вежа” по-справжньому унікальною. Вона захоплює читача від перших сторінок і не відпускає його до останньої книги. Кожен том цієї серії – це нова загадка, новий шар інтриги та деталей, що додають палітри цьому захоплюючому світові.

Однак “Темна вежа” – це не лише пригодницький роман, це й віддзеркалення важливих тем, таких як добро та зло, вірність, дружба, смисл життя та шукання власного місця в цьому світі. Кінг вміло поєднує елементи фантастики з глибокими емоційними переживаннями героїв, роблячи серію захоплюючою як на рівні пригод, так і на рівні психологічної глибини.

Світ “Темної вежі” захоплює своєю різноманітністю та складністю. Він наповнений незвичайними місцями, магічними створіннями, загадковими артефактами та таємницями, які постійно викликають цікавість читача та додають глибини сюжету.

Кожна книга серії захоплює своєю унікальністю та непередбачуваністю, залишаючи читача на краю крісла зі зіткненням з неймовірними пригодами та випробуваннями. Серія “Темна вежа” – це творіння, яке змушує читача думати, відчувати та переживати разом з героями на кожному кроці їхньої подорожі.


Дехто любить читати окремі книги, а хтось любить, коли історія розтягується на кілька частин. Адже так складно часом розлучатися з улюбленими героями, і хочеться дізнатися, що далі з ними відбуватиметься. Серія книг від улюбленого автора, якою можна насолоджуватися будь-коли та будь-де – що може бути краще? На нашому літературному сайті UA-Book регулярно виходять новинки і ви можете бути першим, хто дізнається, чим закінчиться та чи інша історія, і що літературних персонажів чекає далі. Список книг включає всі частини, що вийшли на даний момент, а тому ви точно нічого не пропустите.

Завдяки нашому літературному порталу ви можете скачати всі книги серії «Темна вежа» Стівен Кінг українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в форматах, що підходять для різних електронних пристроїв: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Книги можна читати в дорозі, на обідній перерві, у відпустці або просто в парку під час прогулянки – так приємно поринути у пригоди у будь-яку вільну хвилину. Завдяки правильній хронології книг ви не переплутаєте частини. Зручно також знайти нову серію для себе за своїми уподобаннями – можна шукати за автором або літературним жанром

Зручно також читати онлайн всі частини серії «Темна вежа» Стівен Кінг по порядку українською мовою. Достатньо мати гаджет і доступ до інтернету – читати можна на телефоні, планшеті або комп’ютері. Достатньо мати будь-який пристрій і доступ до інтернету – читати можна на телефоні, планшеті або комп’ютері. У будь-якій серії головне – не порушувати порядок книжок, щоб не пропустити щось важливе, не заплутатися у подіях та повною мірою насолодитися талантом та ідеєю автора. Для всіх любителів книжкових серій ми створили всі умови, щоб повною мірою можна було насолодитися творчістю прекрасних авторів та їх кращими літературними шедеврами.

Хронологія серії книг «Темна вежа»

1) «Темна вежа І. Шукач» Стівен Кінг

Це перша книжка із славнозвісної епопеї «Темна вежа». Серія розповідає про пригоди Роланда, який був лицарем-стрільцем у рідній країні, яку він згадує з сумом. Через зраду придворного Мартена, що став коханцем його матері, Роланд має вирушити в далекі мандри. Його метою стає пошук Темної вежі, Роландові необхідно пройти по слідах чоловіка в чорному, який залишає по собі численні смерті… І ось чоловіка в чорному переможено. Чи стала Вежа ближчою хоч на крок?

2) «Темна вежа ІІ. Крiзь час» Стівен Кінг

У книжці «Крізь час. Темна вежа II» триває нелегкий, сповнений дивовижних пригод і смертельних небезпек шлях стрільця Роланда до Вежі. На цьому шляху він зустрічає трьох персонажів: наркомана Едді, який намагається врятуватися від мафії, Детту-Одетту, що стає жертвою «нещасного випадку», влаштованого третім із них — Джеком Мортом. Стрілець здатен час від часу проникати у їхню свідомість, змушуючи коритися своїй волі…

3) «Темна вежа III. Загублена земля» Стівен Кінг

Темна Вежа, знадлива й недосяжна, — мета, до якої вперто прямує надзвичайно сильний, мужній та винахідливий стрілець Роланд зі своїми друзями. Їм доводиться долати, здавалося б, непереборні перешкоди, щоб своєчасно «відчинити двері» з одного світу в інший. До реальних небезпек додаються напівуявні жахливі зустрічі з тими, хто заважає досягти бажаного, — усемогутніми почварами-роботами. Зустрічі, від яких аж мороз іде поза шкірою.
Завдяки письменницькій майстерності, кінематографічності викладу ви опинитесь у вирі захопливих, фантастичних подій, переживатимете за героїв, співчуватимете їм та щиро бажатимете щасливого завершення цієї відчайдушної мандрівки світами.

4) «Темна вежа IV. Чаклун та сфера» Стівен Кінг

Герой циклу «Темна вежа» — останній стрілець Роланд — зі своїми послідовниками потрапляє з одного світу в інший. Саме в цій книзі він розповідає їм давню історію свого палкого й зворушливого кохання до Сюзен Дельґадо і пов’язаних із ним пригод. Шокуючі події, захопливий сюжет, несподівано жахливі зустрічі на шляху до мети не дозволяють читачеві відірватися від книги до останньої сторінки і збуджують непереборне прагнення дочекатися наступних книжок циклу.

5) «Темна вежа V. Вовки Кальї» Стівен Кінг

П’ята книга легендарного циклу Стівена Кінга. Роланд Дескейн прямує до Темної вежі через ліси Серединного світу на південний схід. Шлях приводить мандрівника та його друзів до містечка Калья Брин Стерджис. Але за пасторальним фермерським краєвидом панує загрозлива пітьма. Звідти приходять Вовки, які крадуть дітей, забираючи їх до Краю грому. Опиратися їм дуже ризиковано, але стрільцям не звикати до ризику…
 

6) «Пісня Сюзанни. Темна Вежа VI» Стівен Кінг

У шостій книжці легендарного циклу Роланд Дескейн та його ка-тет продовжують пошуки Темної вежі, але цього разу ще й Сюзанни — чорношкірої учасниці ка-тету з білими ногами — та її маляти. Потрапляючи у різні світи та часи, вони намагаються з’ясувати, який же з них є справжнім і хто ховається під титулом Багряний Король. Однак сюжет виходить за рамки самої книги — герої починають шукати свого бога, який створив їх, — автора Стівена Короля-Кінга. Що буде, коли вони його знайдуть?..

7) «Темна вежа VII. Темна вежа» Стівен Кінг

Тривалі мандри стрільця Роланда добігають кінця. Проте реальний світ і художній настільки переплітаються, що вже самому Кінгу загрожує смертельна небезпека. Ціною надзвичайних зусиль герої рятують життя письменникові, а він — їм. І нарешті досягнена омріяна мета — Багряного Короля переможено, нога стрільця ступає на сходи Темної вежі, він піднімається дедалі вище. Верхівка Вежі — фінал історії, геть не очікуваний, не той, якого прагне читач і… навіть сам письменник, а той, що його вимагає надісторія.

8) «Вітер у замкову шпарину. Темна вежа VIII» Стівен Кінг

Ця книга — остання з написаних автором про світ Темної Вежі. Сюжетно вона продовжує роман «Чаклун та сфера. Темна вежа IV».

Його знали як стрільця. Холоднокровного, безстрашного воїна, останнього з клану. Його рука не тремтить, а серце відбиває чіткий ритм перед будь-якою небезпекою. Так було не завжди. Коли батько відправив юного Роланда шукати докази існування убивці-перевертня, йому було страшно. Так само як Біллу Стрітеру — хлопчикові, що вижив після нападу звіра. Білл став єдиним свідком кривавої бійні. Він допоможе Роландові виконати завдання батька і стати тим самим стрільцем, який не відає ані вагань, ані страху.

Ua-Book
Додати коментар