Аудіокнига «Басаврюк XX» Дмитро Бiлий

Аудіокниги «Басаврюк XX» Дмитро БiлийНазва: Басаврюк XX
Автор: Дмитро Бiлий
Жанри: Містика, Жахи
Тривалість: 07:25:54
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Басаврюк XX» Дмитро Бiлий

Містична історія, про яку йде мова, трапилась Дмитру Білому серед документів часів 1920-1930 рр. в ході дослідження національної революції 1917-1921 рр. За словами автора, він лиш відновив хронологію та трохи осучаснив мову твору, який справив на нього глибоке враження (особливо коли вдалось частково підтвердити достовірність описаних подій).
Переплетіння доль, часових та сюжетних ліній, балансування на межі між правдою і міфом дійсно захоплює уяву.

P. S. Можна було б розписати весь сюжет «від і до», та який сенс? Все рівно ліпше Дмитра Білого не скажу? як на мене, «Басаврюк ХХ» – один з найпрекрасніших, найатмосферніших українських романів з готично похмурою атмосферою, загадковим всюдисущим Злом та незримою Долею. Так, вони не прописані окремими героями, але чітко читаються між рядків, наче краєм ока помічена тінь за спиною за мить до…

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Басаврюк XX» Дмитро Бiлий у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар