Аудіокнига «Котигорошко» Українська народна казка

Аудіокниги «Котигорошко» Українська народна казкаНазва: Котигорошко
Автор: Українська народна казка
Жанри: Казки, Українські дитячі книги
Тривалість: 00:26:13
Слухати книгу
 

Про аудіокнигу «Котигорошко» Українська народна казка

Ще до народження маленького Котигорошка шестеро його братів разом із сестрою потрапили у полон до Змія. Поки вони були у полоні, маленький Котигорошко встиг трошки підрости і дізнавшись жахливу сімейну історію, вирішив визволити своїх братів та сестричку. Ніхто не вірив у те, що маленький хлопчина повернеться додому з успіхом. Однак йому вдалося перевершити всі очікування оточуючих.

Історія Котигорошка є підтвердженням того, що добро обов’язково перемагає зло, однак задля того, щоб ця перемога відбулася, варто докласти багато зусиль.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Котигорошко» Українська народна казка у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар