«Похмуре мавпеня» Сюзанна Ленг, Макс Ленг

«Похмуре мавпеня» Сюзанна Ленг, Макс ЛенгНазва: Похмуре мавпеня
Автор: Сюзанна Ленг, Макс Ленг
Рік видання 2024
Жанри: Казки, Книги для підлітків
ISBN: 9786178093273
Фрагмент

Про книгу «Похмуре мавпеня» Сюзанна Ленг, Макс Ленг

Смішна книжка-бестселер New York Times про шимпанзе в дуже поганому настрої. «Похмуре мавпеня» – це історія про Джима Панзе, який одного дня виявив, що навколо нього все якесь неправильне.

То сонце світить занадто яскраво, то небо занадто сине, а про банани годі й казати – сьогодні вони занадто солодкі! Друзі Джима не розуміють, як можна бути не в гуморі в такий прекрасний день без жодної на те причини, але він не хоче дослухатися до тих порад, ледве не зриваючись на всіх. Можливо, йому просто потрібно побути на самоті, аби розібратися зі своїми емоціями?

Книга Сюзанни Ленг та Макса Ленга подарує малечі справжню радість від читання й розкаже, наскільки важливо розуміти власні емоції та емоції навколишніх, адже інколи у кожного з нас буває поганий настрій, що цілком нормально.

Великі яскраві ілюстрації та легкий для розуміння текст орієнтований на дошкільний та молодший шкільний вік, книга знайде своїх читачів як серед дівчаток, так й серед хлопчиків, які полюбляють цікаві історії по тварин.

Українською мовою книга вийшла у видавництві «Читаріум» яке спеціалізується на захопливих ілюстрованих виданнях для малечі, там же були видані книжки «Різдвяна ялинка містера Вілловбі» та «Мумія з’їла мою домашку!».


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Похмуре мавпеня» Сюзанна Ленг, Макс Ленг у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Похмуре мавпеня» Сюзанна Ленг, Макс Ленг

Ua-Book
Додати коментар