Аудіокнига «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослав Гашек

Аудіокниги «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослав ГашекНазва: Пригоди бравого вояка Швейка
Автор: Ярослав Гашек
Жанри: Зарубіжна класика, Зарубіжні пригоди, Пригодницькі книги
Тривалість: 31:26:00
Слухати книгу
 

Про аудіокнигу «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослав Гашек

«Швейк – солдат в минулому, він пішов кілька років тому зі служби з причини свого ідіотизму. Тепер Швейк живе в Празі, заробляє на життя продажем собак і крім ідіотизму страждає ще ревматизмом»
Ну, Ви вже зрозуміли, що твір, по суті, комічний. Під час служби бідолашний Швейк постійно потрапляє в халепу, за що його судять, і навіть переводять до психіатричної лікарні… але на всі свої пригоди Швейк дивиться з оптимізмом.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослав Гашек у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар