Аудіокнига «Таємниця козацької шаблі» Зірка Мензатюк

Аудіокниги «Таємниця козацької шаблі» Зірка МензатюкНазва: Таємниця козацької шаблі
Автор: Зірка Мензатюк
Жанри: Дитяча проза, Дитячі детективи, Шкільні підручники
Тривалість: 02:45:49
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Таємниця козацької шаблі» Зірка Мензатюк

Усе почалося з того, що в сімейства Руснаків з’явилася Машка — пошарпаний, але все ж нічогенький автомобільчик. А далі… привид повідомив, що старовинна реліквія у небезпеці, — і почалися шалені перегони, небезпечна, сповнена містики і захвату мандрівка замками України у пошуках козацької шаблі…

Ця пригодницька повість Зірки Мензатюк рекомендована для читання у шкільній програмі з української літератури для учнів п’ятих класів.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Таємниця козацької шаблі» Зірка Мензатюк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар