«Пригоди кота-детектива. Книга 6. Ліцензія на виловлення мишей» Фрауке Шойнеманн

«Пригоди кота-детектива. Книга 6. Ліцензія на виловлення мишей» Фрауке ШойнеманнНазва: Пригоди кота-детектива. Книга 6. Ліцензія на виловлення мишей
Автор: Фрауке Шойнеманн
Рік видання 2023
Жанри: Дитячі детективи, Дитячі пригоди, Зарубіжні дитячі книги
ISBN: 9786175482094
Фрагмент

Про книгу «Пригоди кота-детектива. Книга 6. Ліцензія на виловлення мишей» Фрауке Шойнеманн

Книга “Пригоди кота-детектива. Книга 6. Ліцензія на виловлення мишей” Фрауке Шойнеманн – це захоплива історія, яка починається з найбільшого святкування в житті Анни та Вернера – їхнього весілля на чарівній фермі, де граціозно мешкають поні. Але це свято несподівано перетворюється на таємницю, коли улюблена кішка Одетта раптово зникає безвісти.

Вірний друг Вінстон, кіт-детектив, разом з фермерськими котами вирушає на рятівний пошук Одетти. Ця справа виявляється набагато складнішою і небезпечнішою, ніж вони уявляли. Вінстону доведеться виявити свою винахідливість та використати всі свої детективні здібності, щоб розкрити таємницю зникнення Одетти та вирішити давню ворожнечу між котами і мишами.

Чи зможе Вінстон впоратися з цією справою та принести Одетту додому? А що саме трапиться з головним героєм, ви дізнаєтесь тільки прочитавши цю захоплюючу книгу, яка наповнена пригодами, таємницями і неймовірними відкриттями.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Пригоди кота-детектива. Книга 6. Ліцензія на виловлення мишей» Фрауке Шойнеманн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Пригоди кота-детектива. Книга 6. Ліцензія на виловлення мишей» Фрауке Шойнеманн

Ua-Book
Додати коментар