«Коли ще звірі говорили» аудіокнига Іван Франко

«Коли ще звірі говорили» аудіокнига Іван ФранкоНазва: Коли ще звірі говорили
Автор: Іван Франко
Жанри: Дитяча проза, Дитяча фантастика
Тривалість: 02:10:00
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Коли ще звірі говорили» Іван Франко

Аудіокнига “Коли ще звірі говорили” від великого українського письменника Івана Франка – це унікальний збірник казок, які відомі за народними мотивами. У цьому захоплюючому виданні вас чекає десяток цікавих та оригінальних казок, де добро та мудрість завжди перемагають.

Ця аудіокнига перенесе вас в світ, де звірі вміють говорити, і де пригоди виразно демонструють важливі життєві уроки. Кожна казка – це невичерпний джерело мудрості та незабутніх вражень.

Скачайте цю аудіокнигу, щоб дізнатися, що трапиться в цьому унікальному світі, де казки стають живими, а мораль і навчання важливі як ніколи. Чекаємо вас на захоплюючій подорожі в українську казкову спадщину за авторським пером Івана Франка.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Коли ще звірі говорили» Іван Франко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар