«Діти лісу. Книга 5. Ворожі сліди» Катя Брандіс, Клаудія Карлс

«Діти лісу. Книга 5. Ворожі сліди» Катя Брандіс, Клаудія КарлсНазва: Діти лісу. Книга 5. Ворожі сліди
Автор: Катя Брандіс, Клаудія Карлс
Рік видання 2024
Жанри: Дитяча фантастика, Дитячі пригоди, Книги для підлітків
ISBN: 9786175482261
Фрагмент

Про книгу «Діти лісу. Книга 5. Ворожі сліди» Катя Брандіс, Клаудія Карлс

Книга “Діти лісу. Книга 5. Ворожі сліди” Каті Брандіс та Клаудії Карлс – це захоплива пригода, яка чекає на читачів у школі Клірвотер на Караґа. Практика стартує, а разом із нею починається нова глава для хлопчика-пуми, який приєднується до групи рейнджерів.

Проте їхні плани затемнює прихід їхнього старого ворога, Ендрю Міллінґа, який готується до Великого дня розплати. Турбота про безпеку учнів змушує Караґа та його друзів заснувати Клуб таємних рейнджерів, але чи вони зможуть зупинити Міллінґа?

Ця захоплююча книга вибудована на напруженому сюжеті та переплетенні дружби, ворожнечі та пригод. Читачі, підкорившись чарам цієї книги, зануряться у захоплюючий світ Караґа та його друзів, в якому кожен обережний крок – це ключ до розв’язання загадок.

А що саме трапиться з головними героями, чи зможуть вони перемогти свого ворога, ви дізнаєтеся тільки прочитавши цю захоплюючу книгу. А докладніше ви дізнаєтесь, коли відкриєте сторінки цієї захопливої історії і вирушите у пригоди разом з героями.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Діти лісу. Книга 5. Ворожі сліди» Катя Брандіс, Клаудія Карлс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Діти лісу. Книга 5. Ворожі сліди» Катя Брандіс, Клаудія Карлс

Ua-Book
Додати коментар