«Справа часу. Чого мене навчило мистецтво варити пиво» Нік Міллер

«Справа часу. Чого мене навчило мистецтво варити пиво» Нік МіллерНазва: Справа часу. Чого мене навчило мистецтво варити пиво
Автор: Нік Міллер
Рік видання 2024
Жанри: Бізнес-книги, Історії успіху
ISBN: 9786178299729
Фрагмент

Про книгу «Справа часу. Чого мене навчило мистецтво варити пиво» Нік Міллер

В книзі “Справа часу. Чого мене навчило мистецтво варити пиво” Нік Міллер розкриває всі таємниці успіху у своїй винятковій кар’єрі у британській пивній індустрії. Ця книга – це не просто історія про продажі та маркетинг, але й інструкція для кожного лідера, як стратегічно мислити та максимізувати потенціал своєї команди.

Дізнайтеся, як Нік Міллер та його команда перетворили бренд Peroni з нішевого італійського імпорту на провідний британський лагер. Він також розповідає про своє керівництво виробництвом крафтового пива Meantime, яке він кардинально змінив і успішно продав компанії SABMiller за 120 мільйонів фунтів стерлінгів.

Ця книга стане невичерпним джерелом уроків і відомостей для будь-якого, хто мріє про успіх у світі продажів та маркетингу. А докладніше про цей захопливий шлях до успіху ви дізнаєтеся, прочитавши книгу “Справа часу” Ніка Міллера.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Справа часу. Чого мене навчило мистецтво варити пиво» Нік Міллер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Справа часу. Чого мене навчило мистецтво варити пиво» Нік Міллер

Ua-Book
Додати коментар