«Big Money. Принципи перших. Відверто про бізнес і життя успішних підприємців» Євген Черняк

«Big Money. Принципи перших. Відверто про бізнес і життя успішних підприємців» Євген ЧернякНазва: Big Money. Принципи перших. Відверто про бізнес і життя успішних підприємців
Автор: Євген Черняк
Рік видання 2023
Жанри: Бізнес-книги, Історії успіху
ISBN: 9786175481950
Фрагмент

Про книгу «Big Money. Принципи перших. Відверто про бізнес і життя успішних підприємців» Євген Черняк

В книзі “Big Money. Принципи перших. Відверто про бізнес і життя успішних підприємців” Євген Черняк занурює читача у захопливий світ бізнесу та успіху. Це не лише збірка інтерв’ю з успішними підприємцями, а справжнє джерело натхнення та мудрості для тих, хто мріє про успішне майбутнє.

У книзі звучать відверті розмови з видатними особистостями, які поділяються своїми історіями та принципами, які допомогли їм досягти успіху. Це не просто поради з бізнесу, але й важливі висновки про життя та саморозвиток, які надихають і підтримують в моменти вагомих рішень.

Прочитавши цю книгу, ти не лише дізнаєшся про те, як створити успішний бізнес, а й зрозумієш, що найбільш цінний капітал — це саме твої ідеї та досвід, які завжди з тобою. А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши книгу “Big Money. Принципи перших”.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Big Money. Принципи перших. Відверто про бізнес і життя успішних підприємців» Євген Черняк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Big Money. Принципи перших. Відверто про бізнес і життя успішних підприємців» Євген Черняк

Ua-Book
Додати коментар