«Запал без вигоряння. Як завершити цикл стресу, працювати до сподоби й жити щасливо» В’ячеслав Халанський

«Запал без вигоряння. Як завершити цикл стресу, працювати до сподоби й жити щасливо» В'ячеслав ХаланськийНазва: Запал без вигоряння. Як завершити цикл стресу, працювати до сподоби й жити щасливо
Автор: В’ячеслав Халанський
Рік видання 2023
Жанри: Бізнес-книги, Особиста ефективність
ISBN: 9786171701571
Фрагмент

Про книгу «Запал без вигоряння. Як завершити цикл стресу, працювати до сподоби й жити щасливо» В’ячеслав Халанський

Книга “Запал без вигоряння. Як завершити цикл стресу, працювати до сподоби й жити щасливо” В’ячеслава Халанського — це ваш надійний провідник у світі психологічного добробуту та стресостійкості. Ви дізнаєтеся, що вигоряння не є привілеєм лінивих чи неуспішних людей, а стосується навіть керівників великих компаній, топменеджерів, лікарів та інших успішних професіоналів.

На сторінках цієї книги автор ділиться цінними порадами та практичними стратегіями, які допоможуть вам розпізнати ознаки емоційного вигоряння, знаходити мотивацію та щастя навіть у найскладніших ситуаціях. Ви дізнаєтеся, як завершити цикл стресу, зберегти ефективність у роботі та жити повноцінним життям без ризику вигоряння.

Не дозволяйте стресу та вигорянню заволодіти вами. Знайдіть ключ до запалу без вигоряння, прочитавши цю захоплюючу книгу. А докладніше про всі тонкощі психологічного добробуту ви дізнаєтесь, лише перегорнувши її сторінки.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Запал без вигоряння. Як завершити цикл стресу, працювати до сподоби й жити щасливо» В’ячеслав Халанський у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Запал без вигоряння. Як завершити цикл стресу, працювати до сподоби й жити щасливо» В’ячеслав Халанський

Ua-Book
Додати коментар