«Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз , Білл Лазьє

«Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз , Білл ЛазьєНазва: Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку
Автор: Джим Коллінз , Білл Лазьє
Рік видання 2023
Жанри: Бізнес-книги, Керування бізнесом, Менеджмент і кадри, Особиста ефективність
ISBN: 978-617-8120-06-1
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз , Білл Лазьє

В книзі “Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку” Джим Коллінз та Білл Лазьє вкладають у ваши руки ключі до успіху, навчаючи як перетворити маленьку компанію у справжнього лідера ринку. Це не просто книга — це карта, яка прокладає шлях від відмінного бізнесу до визначної позиції на ринку.

Чому так важливо сформувати корпоративне бачення? Що відрізняє мету компанії від її місії? Які основні фінансові показники говорять про успішність бізнесу? Відповіді на ці запитання ви знайдете у цій книзі, що розкриває глибокі знання на прикладах історій від IBM та HP до Walmart, демонструючи успіх менших, але стабільних компаній.

Це ваш путівник до перетворення гарної ідеї у інноваційний продукт. І як це відбувалося у реальних компаніях? Це — таємниця, яку ви розкриєте, занурившись у вміле відтворення цих історій.

Джим Коллінз та Білл Лазьє не просто діляться теоріями, вони пропонують практичні інструменти для вас, які здатні перетворити вашу компанію на лідера ринку. Книга, яка запропонує вам не лише знання, а й інспірацію до досягнення великих успіхів у світі бізнесу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз , Білл Лазьє у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз , Білл Лазьє

Ua-Book
Додати коментар