«Найкраще. Підсвідомості все підвладне. Квантовий воїн. Гроші, успіх і ви» Джон Кехо

«Найкраще. Підсвідомості все підвладне. Квантовий воїн. Гроші, успіх і ви» Джон КехоНазва: Найкраще. Підсвідомості все підвладне. Квантовий воїн. Гроші, успіх і ви
Автор: Джон Кехо
Рік видання 2023
Жанри: Бізнес-книги, Особиста ефективність, Особистісний ріст
ISBN: 978-617-15-0106-5
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Найкраще. Підсвідомості все підвладне. Квантовий воїн. Гроші, успіх і ви» Джон Кехо

Вчені довели: більшість процесів у мозку відбуваються поза контролем свідомості. Проте й підсвідомість може бути нам підвладною. Джон Кехо, тренер з методик соціальної усвідомленості, допомагає розібратися, як саме працює мислення, та надає практичні поради для підвищення рівня життя.

«Підсвідомості все підвладне» – захопливе дослідження, яке розкриває суть методів візуалізації, афірмації, концентрації, усвідомленості, а також показує результативність цих практик.

«Квантовий воїн» – унікальний синтез наукових відкриттів і містичних вчень, на основі якого можна формувати нову ідеальну реальність навколо нас. Він дає змогу керувати підсвідомістю, використовувати сни для досягнення успіху й навіть впливати на майбутнє.

«Гроші, успіх і ви» – практичний посібник з викорінення застарілих установок, які заважають бути успішними. Автор описує три переможні стратегії, три методи зміни переконань та пропонує зробити всього чотири кроки до життя вашої мрії.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Найкраще. Підсвідомості все підвладне. Квантовий воїн. Гроші, успіх і ви» Джон Кехо у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Найкраще. Підсвідомості все підвладне. Квантовий воїн. Гроші, успіх і ви» Джон Кехо

Ua-Book
Додати коментар