“Крос у небуття” Юрій Сорока

"Крос у небуття" Юрій СорокаНазва: Крос у небуття
Автор: Юрій Сорока
Рік видання 2021
Жанри: Бойовики, Поліцейські детективи, Сучасні детективи
ISBN: 978-966-03-9545-9
Фрагмент
 
 

Про книгу “Крос у небуття” Юрій Сорока

…Кам’янець-Подільський, середина 90-х років минулого століття. Старовинне місто над Смотричем стало ареною кривавих розбірок між представниками місцевого криміналітету. Під час однієї з таких розбірок автомобіль летить у безодню, несучи у собі страшний вантаж — три трупи. Саме ця подія стає відправним пунктом сповненої драматизму гонитви оперативника Андрія Соколовського за озвірілими від крові та безкарності бандитами. Сповнений несподіваних поворотів сюжет, сумні українські реалії.

1990-х та одвічна боротьба добра і зла очікують читача на сторінках роману, який заснований на реальних подіях. «Крос у небуття» у конкурсі «Коронація слова» 2020 року виборов відзнаку «Золотий пістоль» від А. Кокотюхи, диплом фіналіста і 4 місце в загальному заліку.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Крос у небуття” Юрій Сорока у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Крос у небуття” Юрій Сорока

Ua-Book
Додати коментар