«Втрачений символ» Ден Браун

«Втрачений символ» Ден БраунНазва: Втрачений символ
Автор: Ден Браун
Рік видання 2024
Жанри: Детективи, Зарубіжні детективи, Сучасні детективи

Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Втрачений символ» Ден Браун

У книзі “Втрачений символ” Дена Брауна Роберта Ленгдона, визнаного символознавця з Гарварду, чекає несподівана подія, що перевертає його звичне життя. Замість запланованої лекції в будинку Капітолія у Вашинґтоні, Ленгдона приймає п’ять таємничих символів, вирізаних на відрізаній руці його наставника — масона Пітера Соломона.

Від цього моменту Ленгдон опиняється в лабіринті загадок та таємниць за лаштунками одного з найвпливовіших міст Америки. Розкриваючи секрети масонського братства та розгадуючи шифри, він намагається знайти правду, яка виявляється як неможлива, так і неймовірна.

У цьому захоплюючому та непередбачуваному романі історія перетинається з символами, а знайомий світ перетворюється на лабіринт таємниць. Ден Браун вабить читача у захопливу подорож, де кожен поворот може розкрити невідому правду.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей захоплюючий роман. Скачайте “Втрачений символ” для того, щоб поринути у світ символіки та масонських таємниць, де важливо змінити лише кут зору, щоб розгледіти світло в тіні.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Втрачений символ» Ден Браун у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Втрачений символ» Ден Браун

Ua-Book
Додати коментар