«Сміття. Харківський детектив у часи постапокаліпсиса» Дмитро Скочко

«Сміття. Харківський детектив у часи постапокаліпсиса» Дмитро СкочкоНазва: Сміття. Харківський детектив у часи постапокаліпсиса
Автор: Дмитро Скочко
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література, Українські детективи
ISBN: 9786178257736
Фрагмент

Про книгу «Сміття. Харківський детектив у часи постапокаліпсиса» Дмитро Скочко

Книга “Сміття. Харківський детектив у часи постапокаліпсиса” від Дмитра Скочка – це захоплива історія про виживання у світі, що зазнав глобальної катастрофи. В Харкові, де затягнули чорні хмари, звичайне життя стало розкладатися на частини, а розкопки постійно натикаються на таємничі сліди минулого.

Головна героїня, журналістка Ліна, отримує завдання розкрити загадку зникнення чоловіка на ім’я Влад. Проте кожен, з ким вона спілкується, має свою власну версію подій, і жодна з них не відповідає на запитання, що сталося насправді. Подорожуючи у світі химерних розповідей та загадкових зникнень, Ліна намагається скласти картину подій і розгадати загадку Влада.

Читаючи цю книгу, ви потрапите у місто, де кожен куток наповнений таємницями, і де кожен персонаж приховує свої секрети. А докладніше ви дізнаєтесь, читаючи роман “Сміття. Харківський детектив у часи постапокаліпсиса” Дмитра Скочка. Ця книга сповнена непередбачуваних поворотів подій та напруженої атмосфери, яка зробить вас захопленіше з кожною сторінкою.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Сміття. Харківський детектив у часи постапокаліпсиса» Дмитро Скочко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сміття. Харківський детектив у часи постапокаліпсиса» Дмитро Скочко

Ua-Book
Додати коментар