«Дівчина у блакитному пальті» Моніка Гессе

«Дівчина у блакитному пальті» Моніка ГессеНазва: Дівчина у блакитному пальті
Автор: Моніка Гессе
Рік видання 2023
Жанри: Детективи, Гостросюжетні детективи, Історичні детективи
ISBN: 9786178203696
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Дівчина у блакитному пальті» Моніка Гессе

Книга “Дівчина у блакитному пальті” Моніки Гессе – це захоплююча історія в часи Другої світової війни, яка надихає та розкриває перед нами картину відваги та силовідсотності.

У розпалі війни, коли Амстердам переповнений нацистами, Ханнеке знаходить свій спосіб боротьби – постачає недостачаючі товари на чорному ринку, але її справжня мета – врятувати життя. Зникнення єврейської дівчинки і благання старенької голландки змушують Ханнеке відкрити таємницю, яка веде її до руху опору та страшних відкриттів про нацистську владу.

Але чи зможе вона не пропустити у натовпі яскравий небесно-блакитний колір пальта, який може врятувати життя? Або зрада і небезпека чекають на кожному кроці?

Дізнайтеся більше, прочитавши цей захопливий роман про силу та хоробрість у найбільш темні часи. Історія, що подарує світло й надію, навіть у найгустішій темряві.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Дівчина у блакитному пальті» Моніка Гессе у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дівчина у блакитному пальті» Моніка Гессе

Ua-Book
Додати коментар