«Мова тіла» А. К. Тернер

«Мова тіла» А. К. ТернерНазва: Мова тіла
Автор: А. К. Тернер
Рік видання 2024
Жанри: Детективи, Зарубіжні детективи
ISBN: 9786178023263
Фрагмент

Про книгу «Мова тіла» А. К. Тернер

В книзі “Мова тіла” А. К. Тернер вас чекає захоплююча історія про санітарку моргу Кессі Рейвен, яка володіє надзвичайним даром — вона може “слухати” мертвих. Під час своєї роботи в моргу вона виявляє нещасний випадок, який виявляється не таким, як здається на перший погляд.

А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши цей захоплюючий роман, де Кессі Рейвен відправляється на власне розслідування, щоб з’ясувати правду за таємничою смертю. Це історія про те, як маленькі деталі можуть мати велике значення, і про те, як справжність може бути прихована за маскою.

А що саме трапиться з головною героїнею ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захопливу книгу і підкорившися магії її сторінок.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Мова тіла» А. К. Тернер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Мова тіла» А. К. Тернер

Ua-Book
Додати коментар