«Не гальмуючи. В полюванні на тебе» Єва Райн

«Не гальмуючи. В полюванні на тебе» Єва РайнНазва: Не гальмуючи. В полюванні на тебе
Автор: Єва Райн
Рік видання: 2023
Жанри: Детективи, Сучасні детективи, Українські детективи, Трилери
Читати книгу
 

Про книгу «Не гальмуючи. В полюванні на тебе» Єва Райн

Книга “Не гальмуючи. В полюванні на тебе” Єва Райн — це захопливий роман, де дія розгортається у таємничому світі мотоклубу “Залізні Вовки”. Головна героїня, Ніка, опиняється в закритому гуртожитку, де вона має розкрити таємницю небезпечного маньяка. Але це не єдине завдання, яке їй доведеться виконати.

Під час своєї розслідування, Ніка стикається з загадковим байкером на ім’я Ед. Серед пошуків правди вона неодмінно зіштовхується із власними почуттями, які відчуває до цього таємничого чоловіка. Чи зможе вона розкрити всі таємниці, включаючи і свої власні почуття?

У цій книзі, всі шляхи ведуть до Еда, але Ніка вірить у його невинність у справі серійних вбивств. Проте, чи зможе вона переконати інших у цьому? А що саме трапиться з головною героїнею, читачі дізнаються тільки скачавши цей захопливий роман. “Не гальмуючи. В полюванні на тебе” — це історія, яка зачаровує, сповнена таємниць та страстей. А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу, яка точно не залишить вас байдужими.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Не гальмуючи. В полюванні на тебе» Єва Райн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Не гальмуючи. В полюванні на тебе» Єва Райн

Ua-Book
Додати коментар