«Рейк’явік. Нордичний детектив» Раґнар Йонассон, Катрін Якобсдоттір

«Рейк'явік. Нордичний детектив» Раґнар Йонассон, Катрін ЯкобсдоттірНазва: Рейк’явік. Нордичний детектив
Автор: Раґнар Йонассон, Катрін Якобсдоттір
Рік видання 2024
Жанри: Детективи, Зарубіжні детективи
ISBN: 9786178299644
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Рейк’явік. Нордичний детектив» Раґнар Йонассон, Катрін Якобсдоттір

В книзі “Рейк’явік. Нордичний детектив” Раґнар Йонассон та Катрін Якобсдоттір вас чекає захоплива подорож у світ таємниць та загадок Ісландії 1956 року. Відчуйте атмосферу таємничості і невідомого, які панують на маленькому острові Відей поблизу Рейк’явіка.

Валь Робертссон, журналіст із рішучою вдачею, відправляється на розслідування справи зникнення п’ятнадцятирічної Лаури, яка стала найбільш ганебною нерозкритою таємницею в історії Ісландії. Чи зможе він розкрити цю таємницю, що триває вже тридцять років?

А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши цей захоплюючий роман, де кожен рядок наповнений напругою та інтригою. Що сталося з Лаурою та хто зацікавлений у тому, щоб ця таємниця залишалася нерозкритою? А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захоплюючу книгу.

Зустрічайте таємниці та розгадуйте загадки разом із Валем Робертссоном у “Рейк’явік. Нордичний детектив”, де кожен оберт змінює ваше сприйняття подій і залишає вас у напрузі до останньої сторінки.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Рейк’явік. Нордичний детектив» Раґнар Йонассон, Катрін Якобсдоттір у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Рейк’явік. Нордичний детектив» Раґнар Йонассон, Катрін Якобсдоттір

Ua-Book
Додати коментар