«Шазілір. Заборонений день» Олена Гриб

«Шазілір. Заборонений день» Олена ГрибНазва: Шазілір. Заборонений день
Автор: Олена Гриб
Рік видання: 2023
Жанри: Детективи, Сучасні детективи, Трилери
Читати книгу
 
 

Про книгу «Шазілір. Заборонений день» Олена Гриб

“Шазілір. Заборонений день” – це містична історія про місто, де зникли люди, і про дівчину, яка вирішила встати на захист цього міста від таємничого “прокляття”.

В Шазілірі регулярно зникають люди, і це не просто вигадка. Місто стало легендою через це. Міка, одна з “проклятих” або “обдарованих”, завжди уникатиме уваги, але коли вона виявляє зв’язок між злочинами, вона ризикує вступити в боротьбу зі страхом та таємницею, щоб позбавити місто цього “прокляття”. Вона готова ризикувати власним життям, щоб знайти відповіді.

А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши цей роман, який розкриє перед вами загадковий світ, де таємниці і небезпека чекають на кожному кроці. Що саме трапиться з головною героїнею, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захоплюючу книгу.

“Шазілір. Заборонений день” – це історія відваги, відчайдушного рішучості та бажання змінити світ, де темрява лежить на поверхні, і лише сміливі герої можуть прийти на допомогу.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Шазілір. Заборонений день» Олена Гриб у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Шазілір. Заборонений день» Олена Гриб

Ua-Book
Додати коментар