«Справа Аляски Сандерс» Жоель Діккер

«Справа Аляски Сандерс» Жоель ДіккерНазва: Справа Аляски Сандерс
Автор: Жоель Діккер
Рік видання 2023
Жанри: Детективи, Жіночі детективи, Зарубіжні детективи
ISBN: 978-966-448-166-0
Фрагмент

Про книгу «Справа Аляски Сандерс» Жоель Діккер

В книзі “Справа Аляски Сандерс” Жоель Діккер пропонує нам вирушити у захоплюючу подорож до темних та моторошних реалій розслідування злочинів. Це історія про те, як спокійне містечко Маунт-Плезант перетворюється на місце злочину, де кожен може бути підозрюваним, а деталі справи постійно перехрещуються.

За загадковим вбивством Аляски Сандерс криється багато таємниць, які ніяк не можуть бути забуті. Сержант Перрі Ґегаловуд та письменник Маркус Ґольдман вирішують долати всі перешкоди, щоб розкрити правду. Проте, чи зможуть вони розгадати заплутану справу раз і назавжди?

А що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки прочитавши цю захоплюючу книгу. Відчуйте атмосферу напруженої розслідування та поглибіться в світ таємниць разом із “Справою Аляски Сандерс”.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Справа Аляски Сандерс» Жоель Діккер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Справа Аляски Сандерс» Жоель Діккер

Ua-Book
Додати коментар