«Убивства за абеткою» Агата Крісті

«Убивства за абеткою» Агата КрістіНазва: Убивства за абеткою
Автор: Агата Крісті
Рік видання 2023
Жанри: Детективи, Гостросюжетні детективи, Зарубіжні детективи
ISBN: 978-617-15-0229-1
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Убивства за абеткою» Агата Крісті

В книзі “Убивства за абеткою” Агати Крісті вас чекає справжнє крізь загадковість та напруження. Коли серія жахливих злочинів заплутує Еркюля Пуаро, неперевершеного детектива, він опиняється перед загадковим убивцею, що вказує на свої наступні жертви за допомогою абетки. Кожен лист, отриманий Пуаро, відкриває таємничість майбутнього злочину, але поліція не встигає запобігти страшним подіям.

На перший погляд, все вказує на комівояжера, проте загадковий злочинець приховується глибше, ніж здавалося. Александр Каста, продавець панчіх, потрапляє під підозру, але раптом абеткова схема вказівок дає збій. Це відкриває перед детективом нові шляхи розслідування та виводить його на дивний оберт подій.

В цій книзі вас чекає величезна доля непередбачуваності та сюжетних перевертнів. А що саме трапиться з Еркюлем Пуаро, коли він розгадає цю головоломку? Все це варто відкрити, щоб дізнатися, як змінюється гра на подоланні загадок та розкритті таємниць у цьому захопливому детективному романі.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Убивства за абеткою» Агата Крісті у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Убивства за абеткою» Агата Крісті

Ua-Book
Додати коментар