«Убивство за етикетом» Джулія Сілз

«Убивство за етикетом» Джулія СілзНазва: Убивство за етикетом
Автор: Джулія Сілз
Рік видання 2023
Жанри: Детективи, Гостросюжетні детективи, Жіночі детективи
ISBN: 978-617-15-0272-7
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Убивство за етикетом» Джулія Сілз

У книзі “Убивство за етикетом” Джулії Сілз вируште у захопливу подорож в епоху Регентства, де порядок і етикет визначають долю кожного, але однієї молодій дамі вдалося відкрити свій власний шлях – шлях розгадування злочинів.

Беатріса Стіл, зовсім не відповідаючи стандартам своєї епохи, виявляє неперевершений талант у розплутуванні злочинів, натомість вишиванні та малюванні. Коли на балу вона стає свідком таємничого вбивства, її внутрішній детектив прокидається.

Разом з детективом, який не зовсім відповідає стандартному уявленню про героя, Беатріса розпочинає розслідування, що виявиться повним загадок, фальшивих особистостей та непередбачуваних поворотів.

Чи зможе вона використати свої неперевершені здібності та власний спосіб думання, щоб розкрити правду і спіймати вбивцю, перш ніж той скоїть ще один злочин? Цей роман, наповнений веселими діалогами, неймовірними персонажами та загадковим сюжетом, захопить вас з перших сторінок. Приготуйтеся до захопливої подорожі в світ аристократії та секретів, де кожен крок може бути вирішальним.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Убивство за етикетом» Джулія Сілз у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Убивство за етикетом» Джулія Сілз

Ua-Book
Додати коментар