«Записано на кістках. Друге розслідування» Саймон Бекетт

«Записано на кістках. Друге розслідування» Саймон БекеттНазва: Записано на кістках. Друге розслідування
Автор: Саймон Бекетт
Рік видання 2023
Жанри: Детективи, Гостросюжетні детективи, Поліцейські детективи, Трилери
ISBN: 978-617-15-0021-1
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Записано на кістках. Друге розслідування» Саймон Бекетт

В книзі “Записано на кістках. Друге розслідування” Саймона Бекетта ви зануритеся у напружений світ кримінального антрополога Девіда Гантера, який відпочиваючи в Шотландії, натрапляє на загадковий злочин. Обгорілі рештки тіла свідчать не лише про страшне вбивство, але й про хитру ситуацію, яку важко розплутати без додаткових доказів.

Звірство, скоєне на замкненому острові, стає викликом для Гантера та відставного інспектора Броуді. Страх шириться серед мешканців, а нові пожежі намагаються знищити сліди злочинів. За кулісами затягнутого штормом острова розгортається гра інтриг і таємниць. Хто з присутніх виявиться вбивцею, і чи буде нові жертви?

Ця книга – це не лише розслідування, а подорож у світ неочікуваних поворотів подій та темряви людської душі. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей роман, де кожен оберт сторінки приносить новий шар напруження та розкриття таємниць. А що саме трапиться з головними героями, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу, яка вамалює кримінальний пазл і залишить вас в захваті до останньої сторінки.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Записано на кістках. Друге розслідування» Саймон Бекетт у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Записано на кістках. Друге розслідування» Саймон Бекетт

Ua-Book
Додати коментар